Çiriş İçin Tıklayınız Üye OlunSepetim    Alışveriş Listem

Ana Sayfa  

www.sanalmagaza.netPozitif Sanal Mağazası

Pozitif Sanal Mağazası ile hayallerinize kavuşma zamanı

» haberin devamı

 

 

 
 

TÜM MAĞAZALAR

 

 HOŞGELDİNİZ


Üye girişi için buraya tıklayınız.
Üye değilseniz üye olmak için buraya tıklayınız.

 
 

EN ÇOK SATANLAR

1 Fırsat 1 ..
2 Kampanya..
3 Fırsat 3..
4 Fırsat 2..
5 .com.tr..
6 Deniz Yıldızı..
7 .net..
8 .org..
9 PositiveSSL WildCa..
10 .com..
 

ANKETE KATILIN

Sitemizde ne tür ürünler bulmak istersiniz?

Elektronik Ürünleri

Telefon

Reklam Malzemeleri

 

HABER LİSTEMİZ


 

ekle   kaldir


  Sipariş Politikası
  • İade

Satın aldığınız herhangi bir ürünün orijinal ambalajı bozulmamış, hasar görmemiş ve kullanılmamış ise fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre sonucunda yaptığınız başvurularınız maalesef olumsuz olarak değerlendirileceğinden siz sayın müşterilerimizin bu konudaki hassasiyetimizi anlayışla karşılamanızı diliyoruz. Bu iade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının her 2 nüshası ve sipariş numarası, sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza yollayınız. Geri gönderi kargo ücreti müşteriye aittir. Ödemeli gönderileriniz kesinlikle kabul edilmeyecektir, bu durumda ürün size geri döneceğinden 1 haftalık süre aşılır ve ürün iadeniz kabul edilmeyecektir.

Ürün iadeniz onaylandıktan sonra ürün fiyat geri ödemeniz gönderi kargo ücreti hariç olacak şekilde size iade edilir.

Kategorilere göre ürün iadeleri ilgili bazı önemli noktalar:

1- Bilgisayar kategorisinden almış olduğunuz ürün üzerindeki etiketlerin yırtılması halinde 1 haftalık geri alım süre işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.
2- Bilgisayar parçalarının orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra geri iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süre işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir. (Örneği harddisk dış ambalajının sökülmesi, cd-rom / dvd-rom un orijinal dış ambalajından çıkarılması ve denenmesi durumunda)

Siparişimin onaylandığını nasıl anlarım?

Yaptığınız alışverişten sonra eğer siparişiniz onaylanmışsa alışverişiniz esnasında vermiş olduğunuz e-mail adresinize onay maili gelecektir.

Sipariş İptali

Sipariş iptali istekleri, sipariş verildiği andan itibaren bulunulan iş günü içerisinde saat 15.00'e kadar bize ulaşın formunun yollnması ile işleme konmaktadır. Bu isteğiniz gerçekleştirildiğinde size e-mail ile de bilgi verilecektir. Saat 15.00 den sonra yapılan siparişler için iptal isteğinizi bir sonraki gün saat 12.00'ye kadar bildirebilirsiniz.

  • Hasarlı veya Kayıp Ürünler

Teslimat sırasında fark edilen yanlış yada hasarlı ürünü teslim almayıp mesajgonder adresindeki formdan bildirmek suretiyle görevliye geri iade edebilirler. Teslimattan sonra fark edilen hataları, 2 gün içinde mesajgonder sayfasındaki formdan bildirdiği taktirde ürünler kendisinden kısa süre içinde geri alınacak, ya da eksik olan parça müşteriye ulaştırılacaktır. Eğer 5 iş günü geçildiği halde ürün müşteriye ulaşmadıysa müşteri bunu bildirmelidir. Dağıtım kanalıyla yapılan bilgi alışverişi sonucunda gönderinin durumu netleştirilerek müşteriye bilgi verilecektir.


Müşteri Hizmetleri | Tüketici Hakları | Gizlilik Politikası | Satış Sözleşmesi | Sipariş Politikası | Güvenlik | SSS | Ödeme Bildirim Formu

© Copyright sanalmagaza.net
Bu site Pozitif.Net tarafından yapılmıştır